„Kryptonim: Gramy”: pierwsze spotkanie przy grach planszowych

Za nami pierwsze spotkanie przy grach planszowych „Kryptonim: Gramy”. Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne. Wstęp wolny.

W niedzielę 11 września zaprosiliśmy do Muzeum Żołnierzy Wyklętych fanów gier planszowych, ale też i tych którzy nigdy nie mieli okazji w nie zagrać, a chcieli spróbować swoich sił.

Na stole pojawiły się gry historyczne, ale też i te związane z inną tematyką. Były tytuły lżejsze, podczas których liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, ale też i cięższe, gdzie trzeba było opracować i zrealizować strategię bądź taktykę prowadzącą nas do zwycięstwa.

Można było też wygrać planszówkę. Po tym, jak dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce Janusz Kotowski powitał wszystkich zebranych i zaprosił na inne bezpłatne wydarzenia, które organizuje placówka, odbyło się losowanie ciekawych nagród.

Kolejne spotkanie przy grach planszowych „Kryptonim: Gramy” w niedzielę 9 października. Już dziś na nie zapraszamy.

„Kryptonim: Gramy” – spotkania przy grach planszowych:

• każda druga niedziela miesiąca
    w 2022 roku to:
    9 października,
    13 listopada,
    11 grudnia
  • godz. 10.00 – 18.00
  • Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce, ul. Traugutta 19
  • każdy może przyjść pograć z nami: i młodsi, i starsi, i planszówkowi wyjadacze, i ci, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki
  • można skorzystać z udostępnionych przez nas gier, a także przyjść ze swoimi
  • wstęp wolny