Pracownia mikromodelarstwa i gier strategicznych

Zapraszamy na spotkania pracowni mikromodelarstwa i gier strategicznych, które odbywają się w Muzeum Żołnierzy Wyklętych.

Jeśli macie co najmniej 11 lat, lubicie gry strategiczne i bitewne, dobrze się czujecie przy pracach manualnych – zapraszamy na spotkania pracowni mikromodelarstwa i gier strategicznych. Odbywają się one w każdy czwartek, w godz. 17.00 – 20.00 w Muzeum.

W naszej pracowni będziecie:

• twórczo spędzać czas przy figurkach, makietach, modelach – będziemy je sklejać, malować…
  • uczyć się systemów gry – na początek ruszamy z „Grą Bitewną Wrzesień 39′”, pierwszą polską grą historyczną bitewną opartą o realia wojny obronnej,
  • poszerzać swoją wiedzę historyczną, zwłaszcza o okresie II wojny światowej i walk podziemia antykomunistycznego,
  • a przede wszystkim dobrze się bawić w towarzystwie pasjonatów.