Spotkania przy grach planszowych „Kryptonim: Gramy!”

W każdą drugą niedzielę miesiąca w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce odbywają się spotkania przy grach planszowych „Kryptonim: Gramy!”. Wstęp wolny.

Lubisz gry planszowe? A może dopiero rozpoczynasz przygodę z planszówkami i chcesz je lepiej poznać? Ta propozycja jest w takim razie dla ciebie.

W Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce organizowane są spotkania przy grach planszowych „Kryptonim: Gramy!” – w każdą drugą niedzielę miesiąca, w godz. 10.00 – 18.00. Na stoły wędrują planszówki o tematyce historycznej, ale nie tylko.

Mile widziany jest każdy: zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze znajdą tu coś dla siebie, bez względu na wiek.

Najmłodszych wprowadzimy w świat gier planszowych, poznają tu najbardziej popularne i cenione tytuły, ćwicząc przy okazji pamięć, koncentrację, strategiczne i taktyczne myślenie, a także działanie w grupie. Bardziej doświadczeni planszówkowicze również nie będą się nudzić, odkrywając nowe wyzwania.

Wstęp wolny.

Zachęcamy też do polubienia profilu „Kryptonim: Gramy!” na Facebooku.

„Kryptonim: Gramy!” w 2024 roku:

• 14 stycznia
  • 11 lutego