Turniej dla krwiodawców – wyniki po czwartym tygodniu

Trwa turniej strzelecki „Strzał od serca” dla Honorowych Dawców Krwi. Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby, które oddadzą krew do 14 czerwca.

Turniej strzelecki „Strzał od serca” organizowany jest w ramach obchodów 40-lecia klubu HDK PCK przy Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Warunkiem udziału jest oddanie krwi, a potem zgłoszenie się do naszego Muzeum. Tu sprawdzicie swoją celność na strzelnicy cyfrowej. Więcej informacji na temat zasad udziału znaleźć można w regulaminie:

Wręczenie nagród odbędzie się w czwartek 15 czerwca o godz. 17.00 w sali kinowej Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce podczas gali. Zawodnicy tego dnia wezmą też udział w losowaniu ciekawych upominków.

Nagrody:

• puchary, dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatorów dla najlepszych strzelców,
  • każdy uczestnik – voucher na zwiedzanie Muzeum Żołnierzy Wyklętych,
  • osoby, które pierwszy raz oddadzą krew, dostaną dodatkowo voucher na strzelnicę,
  • każda kobieta, która weźmie udział w turnieju, otrzyma voucher na bezpłatną konsultację i zabieg w Studiu Figura w Ostrołęce,
  • vouchery dla 3 najlepiej strzelających kobiet oraz 2 vouchery do losowania wśród obecnych na gali ufundowało Nails & Beauty Anita Rutkowska.

Turniej strzelecki „Strzał od serca” – wyniki:

1.TomaszKrajza85
 NorbertKozon30
 KatrarzynaŻebrowska30
30.SebastianGarnecki-17

Krew można oddać w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Terenowy Oddział w Ostrołęce (al. Jana Pawła II 120 a/szpital):

• od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 12.00,
  • osoba oddająca krew powinna:
    – być wyspana, wypoczęta, po lekkim śniadaniu,
    – ograniczyć palenie papierosów,
    – w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypić ok. 2 l płynów.

Nie należy zgłaszać się jeśli jest się przeziębionym, przyjmuje się leki bądź jest się po spożyciu alkoholu.

Więcej informacji znaleźć można na stronie RCKiK.