Czasowa organizacja ruchu przy Muzeum

Trwa remont ulicy Romualda Traugutta, przy której mieści się nasze Muzeum. To inwestycja realizowana przez Miasto Ostrołęka i w związku z nią wprowadzono czasową organizację ruchu.

Komunikat Urzędu Miasta Ostrołęki w sprawie organizacji ruchu na czas remontu:

Etap 1 (obecnie realizowany) – zamknięta jezdnia z dwoma pasami ruchu po stronie lewej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Kurpiowskiej do ulicy Podchorążych. W etapie tym dopuszczony będzie jedynie wyjazd z ulicy 22 Lipca. Pozostałe wloty dróg po stronie robót będą zamknięte.

Etap 2 – zamknięta zostanie jezdnia z dwoma pasami ruchu po stronie prawej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Kurpiowskiej do ulicy Podchorążych. W etapie tym dopuszczony będzie jedynie wyjazd z ulicy Bogusławskiego. Pozostałe wloty dróg po stronie robót będą zamknięte.

Etap 3 – zamknięta zostanie jezdnia po stronie prawej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Witosa do ulicy Kijaka.

Etap 4 – zamknięta zostanie jezdnia po stronie lewej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Witosa do ulicy Kijaka.

Etap 5 – zamknięta zostanie jezdnia po stronie lewej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Szpitalnej do ulicy Kurpiowskiej.

Etap 6 – zamknięta zostanie jezdnia po stronie prawej jadąc od strony mostu im. Wyszyńskiego, na odcinku od ulicy Szpitalnej do ulicy Kurpiowskiej.

Na czas robót wyłączone zostaną sygnalizacje świetlne na prowadzonych robotach lub w pobliżu prowadzonych robót w ciągu ulicy Traugutta. W etapie 5 i 6 prowadzone będzie ręczne kierowanie ruchem.

Poniżej załączamy mapki poglądowe przedstawiające jak do nas dojechać na obecnym, I etapie prac (od ul. Kurpiowskiej bądź Podchorążych).

W przypadku problemów z dojazdem do Muzeum prosimy o kontakt telefoniczny 510 139 061.