Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Maraton Strzelecki – klasyfikacja ogólna

MiejsceImię, nazwiskoDynamika TarczaWynik*
1.Michał Wołosz4447-3
2.Adrian Prusaczyk4647-1
3.Andrzej Chaberek53503
4.Maciej Giers51465
5.Jakub Tokarski53476
Natan Lendo48426
Tomasz Lendo54486
Robert Stypiński55496
Robert Jędrzejczyk50446
Adam Kizewicz54486
11.Maciej Wołosz50437
12.Tomasz Posmek53449
Adam Turek55469
14.Adam Mikulski544410
15.Tomasz Chrzanowski624814
16.Piotr Charkiewicz624715
17.Mariusz Rogowski614516
18.Robert Wojs584117
19.Martyna Prusaczyk492821
Jakub Jankowski573621
21.Michał Turek744925
22.Piotr Ossowski643529
23.Tomasz Wojs714130
Zdzisław Łępicki714130
25.Kinga Lendo744331
Maciej Rogowski764531
27.Jakub Rejmanowski744034
Daniel Baczewski754134
29.Agata Szczubełek673037
Kamil Chaberek854837
31.Daniel Dąbrowski783939
32.Adam Rejmanowski713140
33.Eugeniusz Tunderski844341
Łukasz Przestrzewski894841
35.Luiza Karapetyan854342
36.Iwona Kizewicz914546
37.Jacek Baczewski924349
38.Mikołaj Baczewski984256
39.Małgorzata Kopczyńska983860
40.Wiktoria Szczubełek1054263
41.Szymon Kordek69069
42.Jakub Korczakowski91586
43.Jarosław Dziak1263591
44.Maja Kisiel96096
45.Wioletta Prusaczyk13937102
46.Piotr Wojs1140114
47.Emilia Gburzyńska13616120
Dariusz Brzozowski13111120
49.Mateusz Rejmanowski15928131
50.Kornelia Mucha18515170

* wynik po I edycji Maratonu Strzeleckiego. Łącznie odbędzie się VIII edycji.

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pustyPowrót do sklepu
    Skip to content