Drużynowe Zawody Strzeleckie – 18.05.2024 r. – zgłoszenia

W Noc Muzeów 2024, w sobotę 18 maja, odbędą się Drużynowe Zawody Strzeleckie. Chętni mogą się już zgłaszać do turnieju, który zostanie zorganizowany w strzelnicy cyfrowej.

W zawodach mogą wziąć udział drużyny 3-osobowe (nie ma ograniczeń wiekowych dla członków ekip). Sprawdzą się one w scenariuszu dynamicznym w muzealnej strzelnicy cyfrowej, a do celów mierzyć będą z repliki pistoletu Glock.

Turniej rozpocznie się w sobotę 18 maja, podczas Nocy Muzeów 2024, o godz. 18.00, a zakończy o 22.00.

Zawody są bezpłatne, a zgłosić się do nich można osobiście (ul. Traugutta 19, 07-410 Ostrołęka, budynek C) lub telefonicznie (510 139 061).

Zgłoszenia zostaną zamknięte w piątek 17 maja o godz. 17.30, ale będzie można też się zapisać w dniu turnieju, oczywiście pod warunkiem wolnych miejsc.

Najlepsze trzy drużyny wygrają nagrody.

Wcześniej prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy: