Koncert piosenek Krzysztofa Krawczyka – 3.02.2024 r. godz. 18.00

Zapraszamy na koncert „Za Tobą pójdę jak na bal – Krzysztof Krawczyk Tribute”. Bezpłatne bilety na wydarzenie można odebrać w kasie muzeum.

Koncert „Za Tobą pójdę jak na bal – Krzysztof Krawczyk Tribute” odbędzie się w sobotę 3 lutego o godz. 18.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – wcześniej należy jednak odebrać bilet w kasie muzeum. Bilety można też zarezerwować, dzwoniąc pod numer telefonu 510 139 061.

AKTUALIZACJA – wszystkie bilety zostały wydane

Koncert skierowany jest do osób w każdym wieku. Usłyszymy najpiękniejsze utwory nieżyjącego już Krzysztofa Krawczyka – legendy polskiej muzyki, wybitnego artysty i showmana.

Dzięki  przebojom lat 60-tych i 70-tych osoby dorosłe będą mogły powrócić wspomnieniami do swojej młodości, tym samym powspominać sobie dawne czasy. Osoby zaś młodsze będą miały okazję poznać muzykę, której słuchali ich rodzice czy dziadkowie.

Wystąpią:

• Szymon Grzybacz – wokal
  • Marcin Cichocki – instrumenty klawiszowe
  • Arkadiusz Chojnowski – gitara
  • Maciej Magnuski – bas
  • Michał Kosiorek – perkusja

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.