III Zawody Strzeleckie – 2.03.2024

Zapraszamy na III Zawody Strzeleckie „O Puchar Dyrektora Muzeum Żołnierzy Wyklętych”. Odbędą się w sobotę 2 marca – udział jest bezpłatny.

III Zawody Strzeleckie „O Puchar Dyrektora Muzeum Żołnierzy Wyklętych” zostaną zorganizowane w godzinach 11.00 – 14.00 w strzelnicy cyfrowej. Nagrody najlepszym zawodnikom wręczymy o godz. 14.30.

Klasyfikacja będzie prowadzona w trzech kategoriach:

• open,
  • kobiety,
  • osoby do lat 18.

Zawodnicy będą strzelać z repliki pistoletu Glock, a każdy z nich sprawdzi swoje umiejętności podczas strzelania dynamicznego.

ZGŁOSZENIA

Zawody są bezpłatne, a wziąć w nich udział mogą osoby powyżej 12. roku życia, które wcześniej zgłoszą się osobiście w kasie/księgarni Muzeum (budynek C) bądź telefonicznie (510 139 061), w godzinach pracy placówki.

Zgłoszenia zostaną zamknięte w piątek 1 marca o godzinie 18:00 lub po wcześniejszym wyczerpaniu limitu uczestników. Wcześniej prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów:

REGULAMIN

Zawody organizowane są w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pełen program poniżej: