Międzynarodowy konkurs na plakat – „Rotmistrz Pilecki” – pod patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy

Wiele dotychczas wspaniałych inicjatyw, przywracających pamięć o Rotmistrzu, mieliśmy okazję doświadczyć, jak film, muzyka, czy poezja, to jednak tym razem, do grona twórców, będą mieli okazję włączyć się ludzie z całego świata, a wszystko to z powodu plakatu.

Organizator zaprasza studentów uczelni i wydziałów artystycznych, artystów plastyków, projektantów graficznych, osoby zajmujące się projektowaniem reklamowym w Polsce i poza jej granicami.

Rusza konkurs, który niniejszym, mamy okazję i niezwykłą przyjemność ogłosić, na plakat o Rotmistrzu Pileckim. Zwycięzcy otrzymają wysokie nagrody pieniężne oraz rzeczowe, jednak co najważniejsze, praca konkursowa stanie się okładką angielskojęzycznego wydania „Raportu Witolda”.

Wszystkie pozostałe prace zostaną udostępnione w katalogu powystawowym, który miejmy nadzieję, trafi również do sieci w wersji elektronicznej, albowiem to stworzy drugie życie dla tej świetnej inicjatywy.

Konkurs, którego organizatorem jest krakowska Fundacja GDZIE, objął patronatem Prezydent RP Andrzej Duda, a realizowany jest ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Fundacji PZU, Fundacji PKO BP.

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce włącza się w promocję tej konkursu, poprzez co zachęcamy również państwa: do wzięcia udziału, oraz abyście informowali znajomych, zarówno ustnie jak i polecając w mediach społecznościowych.

Termin nadsyłania prac
Prace konkursowe (oryginalne i wcześniej niepublikowane) należy nadsyłać na adres Biura Fundacji GDZIE, ul. Parkingowa 18a, 05-462 Wiązowna, w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2016 r.
Do pobrania:
1. Zaproszenie