Gra terenowa „Powstańczym szlakiem”- 18 maja 2024 r.

Jedną z atrakcji podczas Nocy Muzeów 2024 w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce będzie gra terenowa „Powstańczym szlakiem”. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału.

Już 18 maja 2024 r. odbędzie się gra terenowa „Powstańczym szlakiem” organizowana przez Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce w ramach Nocy Muzeów 2024.

Może w niej wziąć udział każdy, kto zarejestruje się wcześniej online i zaakceptuje regulamin gry:

REJESTRACJA GRA POWSTAŃCZYM SZLAKIEM

Zgłoszenia przyjmowane będą elektronicznie do 16 maja 2024 r., ale jeśli po tym terminie będą jeszcze wolne miejsca, zapisać się będzie można także w dniu wydarzenia. Udział jest bezpłatny, a klasyfikacja będzie prowadzona w kilku kategoriach: indywidualna, rodzinna, team/grupa.

Zasady gry są bardzo proste: wystarczy prawidłowo wypełnić kartę zadań i uzupełnić końcowe hasło. Zagadek na trasie liczącej ok. 5 km (osiedle Traugutta, cmentarz parafialny, tereny nad Narwią) będzie kilkanaście. Czekać będą na was pytania m.in. z historii, chemii, matematyki, języka polskiego czy też geografii.

Najpóźniej na metę trzeba będzie dotrzeć o godz. 19.45. Podczas zabawy będzie potrzebny wam telefon bądź tablet, bowiem mapa z zagadkami zostanie udostępniona na stronie Muzeum w momencie startu zmagań.

Liczyć się będą czas i oczywiście prawidłowe odpowiedzi.

Gra terenowa „Powstańczym szlakiem” przebieg:
sobota 18.05.2024 r.
17.45 – zamknięcie list
18.00 – odprawa
18.15 – start
20.00 – dekoracja

Pytania w sprawie gry można kierować na maila [email protected] bądź telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 533 613 913.