Rodzinny Wieczór Patriotyczny w Muzeum

W niedzielę 13 listopada w muzealnej sali kinowej odbył się Rodzinny Wieczór Patriotyczny. Przed publicznością zaprezentowali się soliści i zespoły.

Rodzinny Wieczór Patriotyczny to inicjatywa Sanktuarium pw. Św. Antoniego w Ostrołęce, do której przyłączyło się nasze Muzeum.

Wykonawcy na warsztat wzięli pieśni patriotyczne, żołnierskie, aby w ten sposób uczcić Narodowe Święto Niepodległości.

Z tej okazji skorzystali soliści, ale też i grupy: śpiewali harcerze oraz reprezentacja Ostrołęckiego Stowarzyszenia Promocji Zdrowia i Trzeźwości „Arkadia”. Recytowano także wiersze.

Pomiędzy poszczególnymi występami odbywało się wspólne śpiewanie, w które z chęcią włączyła się licznie zgromadzona publiczność.