Od września spotkania przy planszówkach

Mamy dobrą wiadomość dla fanów gier karcianych i planszowych, jak i też dla tych, którzy nie mieli nigdy styczności z planszówkami, a chcieliby spróbować swoich sił. Od września ruszają w naszym Muzeum spotkania przy grach planszowych „Kryptonim: Gramy!” Wszyscy są mile widziani – wstęp wolny!

Od września ruszamy ze spotkaniami przy grach planszowych: „Kryptonim: Gramy!”. Odbywać się będą one w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce w każdą drugą niedzielę miesiąca.

Pierwsze spotkanie już w niedzielę 11 września, od godz. 10.00 do 18.00. Wstęp wolny!

Przyjść do nas poturlać kostkami (i nie tylko) może każdy – bez względu na wiek czy obeznanie z grami. Początkujących wprowadzimy w temat, zaawansowani gracze będą mogli spotkać się z innymi fanami planszówek.

Na warsztat weźmiemy gry historyczne, ale też i inne tytuły, które cieszą się uznaniem.

Zachęcamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku „Kryptonim: Gramy!” Tam znaleźć będzie można bieżące informacje o naszych spotkaniach i nie tylko.

Gry planszowe przeżywają od kilku ładnych lat renesans popularności. Trudno się temu dziwić – to świetna, angażująca rozrywka, która odrywa nas od telefonów, laptopów i pozwala cieszyć się rywalizacją – bądź współpracą – z innymi graczami.

Nasza inicjatywa została wsparta przez Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie, a także wydawnictwa Granna, Portal Games oraz Lacerta. Dziękujemy!

Gorąco zapraszamy!

„Kryptonim: Gramy” – spotkania przy grach planszowych:

• każda druga niedziela miesiąca
    w 2022 roku to:
    11 września,
    9 października,
    13 listopada,
    11 grudnia
  • godz. 10.00 – 18.00
  • Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce, ul. Traugutta 19
  • każdy może przyjść pograć z nami: i młodsi, i starsi, i planszówkowi wyjadacze, i ci, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki
  • można skorzystać z udostępnionych przez nas gier, a także przyjść ze swoimi