II Ogólnopolski Zjazd Dzieci Żołnierzy Wyklętych w Bychawie

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolski Zjazd Dzieci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się 18 lutego 2017 r. o godzinie 10:45 w Bychawskim Centrum Kultury przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 34.
Podczas wydarzenia zorganizujemy zbiórkę pamiątek dla naszego Muzeum. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich, którzy chcieliby podzielić się z nami swoimi rodzinnymi zbiorami. Będziemy przyjmować oryginalne obiekty, ale będzie również możliwość przekazania nam jedynie skanów lub fotografii (kopie będziemy wykonywać na miejscu).

PROGRAM WYDARZENIA
18 lutego
– Otwarcie zjazdu połączone z wręczeniem medali „Pro Patria”
– Panel z „Wilczętami” poprowadzi Kajetan Rajski